Redmi Note 11S Yakında Geliyor: Fiyat Performans Canavarı!

Redmi Note 11S

Redmi’nin uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefonu Redmi Note 11S, yeni özellikleri ile gündemde. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Xiaomi ailesinin uygun fiyatlı modelleri ülkemize bir hayli ilgi görüyor. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde hali hazırda artmakta olan dolar kuru. Son zamanlarda dolar kuru biraz daha düştüğü için teknolojik aletler uygun fiyatı ile gündeme geldi. Redmi Note 11 serisinin yine uygun fiyatlı modeli olarak tanıtılacak olan Redmi Note 11S hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Serinin önceki modeli olan Redmi Note 10S’in hala ülkemizde ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden seriye ait tanıtılacak olan yeni modelin de, tercih edilen modeller arasında yer almasını bekliyoruz. Hem uygun fiyatı hem şık tasarımı hem de gündelik işleri karşılayacak işlemcisi ile sevilen modelin yeni versiyonu yolda. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen Redmi Note 11S modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Redmi Note 11S Yakında Geliyor: Fiyat Performans Canavarı!

2201117SG model numarası ile ortaya çıkan modelin ilk olarak Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor. Hindistan’daki modeli hakkında ortaya çıkan bir detay henüz bulunmuyor. Fakat serinin önceki modelinden biraz daha düşük bir fiyata sahip olacağına dair sızıntılar mevcut.

Redmi Note 11S

Model numarasından anlaşılacağı üzere söz konusu model, farklı depolama ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Fakat bu farklı RAM ve dahili depolama seçeneklerinden ne kadarının ülkemize giriş yapacağı henüz bilinmiyor. Çünkü bazı markaların, yalnızca düşük RAM ve dahili depolama varyantlarının ülkemizde satıldığını biliyoruz. bu yüzden Redmi Note 11S modelinde de böyle bir durum söz konusu olabilir. Serinin önceki modeli 2021 Mart ayında küresel pazarda satışa sunulmuştu. Muhtemelen Redmi Note 11S modeli de önümüzdeki 3-4 ay içerisinde ülkemize giriş yapacaktır.

Serinin tasarım detayları ve teknik özelliklerine dair henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor. Yalnızca tanıtım tarihine dair sızıntılar ortaya çıkan cihazın ülkemizde de satışa sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 5000 TL Altı En İyi Telefonlar: Fiyatlar Yükselmeden Kaçırma!

>> MIUI 13 Tanıtıldı: İşte Yeni Güncellemeyi Alacak İlk Xiaomi Modelleri!