Telegram Paralı Oldu! İşte Fiyatı

Telegram Paralı

Geçtiğimiz günlerde Telegram paralı Premium üyelik planının yakında geleceğine dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Sonunda fiyatı belli oldu. İşte ortaya çıkan ayrıntılar.

Geçtiğimiz haftalarda söz konusu uygulamanın Premium üyelik ile geleceğini zaten biliyorduk. Fakat karşımıza çıkacağı fiyat etiketi hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Sonunda söz konusu uygulamanın Premium sürümü hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İddialara göre Telegram’ın Premium üyeliği yaklaşık 5 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Telegram uygulamasını 8.8 sürümüne güncelleyen kullanıcılar için Telegram Premium özelliği aktif hale gelecek.

Bununla beraber Telegram Premium ile birlikte sunulacak özelliklerde belli oldu. Söz konusu uygulamaya aylık 5 dolar ödediğiniz takdirde reklamsız bir uygulamaya sahip olacağınızı belirtelim. Bununla beraber 4 GB dosya yükleme özelliği geliyor. Örneğin 4 saatlik 1080p video için yeterli alanın Premium kullanıcılara özel olarak sunulduğunu da belirtelim. Bununla beraber söz konusu uygulamada atılacak olan medyalar için daha hızlı indirme olanağı da sunuluyor. Örneğin herhangi bir yüksek depolama alanı kaplayacak bir medya atıldığı zaman, diğer abonelere göre daha hızlı indirme olanağı sağlanacak.

Telegram Paralı Oldu! İşte Fiyatı

Telegram paralı Premium üyeliği ile birlikte 1000’e kadar kanal takip edilebilecek. Aynı zamanda 200’e kadar sohbet içeren veya 20’ye kadar sohbet klasörü de oluşturulabilecek. Aynı zamanda 10 sohbet sabitlenebilecek ve 10 favori çıkartma kaydedilebilecek. Bununla beraber sesli mesajlar dinlemek istemediğiniz, ancak ne yazdığını görmek istediğiniz zamanlar için metne dönüştürülebilecek. Bu özelliğin yalnızca Premium kullanıcılarına özel olduğunu da belirtelim. Hareketli profil resmi özelliği de yine Telegram Premium kullanıcılarına özel olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca Premium kullanıcıları için özel rozetler bulunacak Yani herhangi bir kullanıcı eğer Telegram Premium kullanıyorsa, söz konusu kullanıcının profilinde özel rozetler bulunacak.

Telegram Paralı

Genel olarak değerlendirdiğimizde ortalama 5 dolarlık bir ücretin Türkiye için biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Telegram paralı oluyor. Fakat Türkiye kullanıcıları bu ücreti karşılamayabilir. Çünkü söz konusu fiyatı Türk lirasına çevirdiğimiz zaman ortalama olarak 90 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Tabii ki bir mesajlaşma uygulamasının aylık 90 TL’lik bir üyelik ücretinin olması birazcık fazla bulunabilir. Her ne kadar WhatsApp’ta göre biraz daha gelişmiş özellikler sunuyor olsa da 90 TL’lik bir ücretin ülkemiz için fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> iPhone İle 48 MP Fotoğraf Çekmek Bu Uygulama Sayesinde Mümkün!

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Kat İzi Sorununa Çözüm Buldu!