Uygun Fiyatlı Tablet Almak Realme Pad Mini Sayesinde Mümkün: Yakında Tanıtılıyor!

Uygun Fiyatlı Tablet

Realme Pad Mini modeli piyasadaki uygun fiyatlı tablet modelleri arasında yer alacak. İşte ilk olarak Hindistan’da satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz. Realme ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Uygun Fiyatlı Tablet Almak Realme Pad Mini Sayesinde Mümkün: Yakında Tanıtılıyor!

Uygun Fiyatlı Tablet

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Realme Pad tablet piyasaya sürülmüştü. Bu model MediaTek tarafından geliştirilen Helio G80 yongasından güç almaktaydı. 10.4 inçlik ekran boyutu ile gelen modelin, piyasadaki tabletlere kıyasla biraz daha uygun fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Realme ise bu modelin biraz daha uygun fiyatlı versiyonunu yakında piyasaya sürecek. İddialara göre biraz daha güçsüz bir işlemciye sahip olacak modelin, günlük kullanımı rahatlıkla karşılayabilecek güce sahip olması bekleniyor.

İlk olarak Hindistan’ın web sitesinde görünen modelin önümüzdeki günlerde piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Ortaya çıkan fiyat detaylarını incelediğimizde ise ortalama 16000 RS’lik fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hindistan para biriminden dolara çevirdiğimizde ise ortalama 200 dolarlık bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. 200 dolarlık bir fiyata göre söz konusu tabletin uygun fiyata sahip olacağını söyleyebiliriz.

Ortaya çıkan özelliklere baktığımızda ise Unisoc tarafından geliştirilen T610 işlemcisi karşımıza çıkıyor. Bu işlemci 3 GB ve 4 GB RAM seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Ayrıca bu renk seçeneklerine 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği de eşlik ediyor. Kamera tarafında 8 MP’lik kameraya sahip olacak model, ön tarafta ise 2.2 MP’lik bir lens ile geliyor. Pil tarafında 6400 mAh’lik bir kapasite bizleri karşılarken, bu pili desteklemek için ise 18W hızlı şarj desteği bulunuyor.

İlgili Haberler

>> Akıllı Telefon Şirketleri Sıralandı: En Popüleri Hangisi?

>> Realme 9 Pro Plus Uygun Fiyatı İle Satışa Sunuldu!