Vivo iQOO Neo 5 kanlı canlı görüntülendi!

Vivo iQOO Neo5

Vivo’nun uygun fiyata yüksek performansı ile karşımıza çıkacak modeli iQOO Neo 5, görselleri ile sızdırıldı. İşte sızdırılan ilk detaylar.

Vivo her bütçeden akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Neo 5 modeli, son zamanların en çok konuşulacak orta seviye akıllı telefonu olacak gibi görünüyor. Çünkü orta seviye bir model olmasına rağmen birçok amiral gemisi modelden daha iyi özelliklere sahip. 120 Hz OLED panel ile karşımıza çıkan model, kanlı canlı görüntüleri ile görüldü. 2 hafta sonra tanıtılması beklenen model hakkında işte tüm bilinenler.

Vivo’nun uygun fiyatlı performans cihazı hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3C sertifikasını alan model hakkında bazı özellikler ortaya çıkmıştı. Sızdırılan bilgilere göre Neo5, 66W hızlı şarj desteği ile onaylandı. Bununla beraber yeni modelin kutusunun ve şarj aletinin görüntüleri de gün yüzüne çıkmıştı. Bu haberden sonra çoğu kullanıcı, yeni modelin tanıtımının yakın olduğunu düşünüyordu. Ve nihayet yeni modelin tanıtım tarihi ortaya çıktı. Aynı zamanda Neo5 modelinin fiyat bilgisine dair birkaç söylenti de mevut.

Vivo iQOO Neo 5 neler sunacak

Yeni model, canlı görselleri ile sızdırıldı. Cihazın arka tarafını incelediğimizde dikey kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bu kameraların 48 MP ana kamera, 13 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerası olacağı düşünülüyor.

Vivo iQOO Neo 5

Cihazın sızdırılan görüntülerinde PUBG Mobile’da 120 fps seçeneği ile oynanabildiği görülüyor. Fakat henüz 120 fps destekleyen başka oyun olmadığını belirtelim. Tabii ki ilerleyen dönemlerde 120 fps destekleyen oyunların sayısı artacaktır.

Vivo iQOO Neo 5

İddialara göre yeni model, Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda 66W hızlı şarj desteğine de sahip olacağı kesinleşti. Bununla beraber 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor. İddialara göre arttırılabilir RAM teknolojisi ile birlikte gelecek.

Fiyat bilgisi hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat iddialara göre; cihazın 8 GB / 128 GB versiyonu 460 Dolar, 8 GB / 256 GB versiyonunun 510 Dolar, 12 GB / 256 GB versiyonunun ise 550 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Sızdırılan bu bilgiler yakında resmiyet kazanacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>>İşte Bu Haftanın Akıllı Telefon Haberleri 

>>Sony, 2021 yılının ‘State of Play’ etkinliğinin tarihinin açıkladı