Xiaomi Band 7 Ne Zaman Çıkacak: İşte Ortaya Çıkan İlk Detaylar!

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Çıkacak

Xiaomi Band 7 akıllı bileklik ne zaman çıkacak belli oldu. İşte ülkemize de gelecek yeni model hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin ülkemize bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle akıllı saat ve akıllı bileklik tarafında ülkemizde Çinli markaların hakim olduğu biliniyor. Akıllı bileklikler, akıllı saatlere göre ülkemizde daha çok tercih ediliyor. Akıllı bileklik tarafında en bilinen marka ise Xiaomi’nin Band serisi modelleri, Mi Band 4, 5 ve 6 modelleri, yıllardır ülkemizde en çok satılan akıllı bileklikler arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen serinin yeni modeli Xiaomi Band 7 modelinin de ülkemize gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde yeni modelin bazı özellikleri hakkında sızıntılar mecuttu. Artık Türkiye ihtimalli yeni model hakkında  daha fazla bilgi sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz. Bazı kaynaklar tarafından Xiaomi Band 7 ne zaman çıkacak, ortaya çıktı. İşte detaylar.

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Çıkacak: İşte Ortaya Çıkan İlk Detaylar!

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Çıkacak

Yeni modelin 2022 yılının rotalarında tanıtılacağı kesinleşti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, Haziran gibi tanıtılması beklenen yeni Xiaomi modelinin, Çin’de tanıtıldıktan aylar sonra ise ülkemize giriş yapacağı biliniyor. Yeni modelin bazı özellikleri hakkında sızdırılanlar mevcut. Örneğin serinin önceki modeli Band 6’da, 152 x 486 piksel çözünürlüğünde 1.56 inçlik bir panel bizleri karşılarken, yakında tanıtılacak olan Xiaomi Band 7 modelinde ise 192 x 490 piksel çözünürlüğe sahip olan bir panel bizleri karşılayacak. Daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran ile bizleri karşılıyor olması önemli bir avantaj.

Tabii ki bu özelliklerin henüz resmileşmediğini belirtelim. Fakat genellikle Band serisine ait diğer modellerde olduğu gibi Band 7 modeli de aynı fiyata çıkacak olursa, bu kadar özelliği uygun fiyatlı bir bilekliğe sığdıracak olması da piyasada tercih edileceği anlamına gelir.

Xiaomi Band 7 modeli ne zaman çıkacak belli oldu. En geç Haziran ayında tanıtılması beklenen modelin, tanıtım tarihine az kaldığını söyleyebiliriz. Tabii ki ülkemize ne zaman geleceği hakkında henüz net bir sızıntı bilinmiyor.

İlgili Haberler:

>> iPhone 15 Pro Kamera Konusunda Devrim Yaratacak: İşte Detaylar!

>> iPhone 14 Pro Ekranı Böyle Görünecek: Tasarımda Devrim(!)