Xiaomi Band 7 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek Belli Oldu!

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek

Xiaomi Band 7 akıllı bileklik modeli ne zaman Türkiye’ye gelecek belli oldu. İşte yeni akıllı bileklik hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi, ilk olarak Çin’de tanıtıldı. uygun fiyatı ve sevilen özellikleri ile ilgi gören Xiaomi Band 7 serisinin Türkiye’ye kesin olarak geleceği biliniyor. Fakat yeni modelin global lansman tarihi hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Çünkü geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Band 6 modelinde de benzer bir durum yaşandığı için kullanıcılar yakın zamanda Band 7 modelini beklemiyordu. Genellikle Xiaomi’nin akıllı bileklik serisi tarafında, ilk olarak Çin’de tanıtılan model, en az 3-4 ay sonra Türkiye’ye geliyordu. Fakat artık Xiaomi Band 7 için aylarca beklememize gerek kalmayacak. Söz konusu modelin yakında Türkiye’ye gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. İşte global lansmandan önce küresel pazara nakliyesi gerçekleşen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek Belli Oldu!

Xiaomi Band 7 yakında küresel pazarda satışa çıkabilir. Singapur’daki bir sertifika listesinde görülen model, yavaş yavaş küresel pazara açılıyor. Tabii ki cihazın Çin sürümü ile Global versiyon arasında büyük farklar olmayacak. İddialara göre Xiaomi Band 7 modelinin Çin versiyonuna, yalnızca dil desteği eklenecek. Bu yüzden teknik özellik açısından söz konusu modelin iki sürümünün de aynı olduğunu belirtelim.

Xiaomi Band 7 Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek

İlk olarak ekran tarafına baktığımızda 1.62 inçlik AMOLED bir panelin karşımıza çıktığını belirtelim. Serinin önceki modelinde 1.56 inçlik bir ekran bizleri karşılıyordu. Xiaomi, akıllı bileklik serisinin yeni modelinde 1.62 inçlik bir ekran tercih etmiş. Tabii ki akıllı bileklik tarafında daha büyük bir ekranın kullanılacak olması önemli bir avantaj. Cihazın en dikkat çekici özelliğinin NFC özelliği olduğunu belirtelim. Serinin önceki modellerinde NFC’li ve NFC’siz olmak üzere iki farklı versiyon piyasaya sürülüyordu. Türkiye’ye gelen versiyonunda ise yalnızca NFC’siz versiyon geliyordu. Fakat yakında tanıtılacak olan yeni seride yalnızca tek bir model bulunuyor. Yalnızca NFC’li model Xiaomi B­and 7 ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu yüzden mobil ödeme veya temassız ödeme gibi birçok özellik konusunda Xiaomi Band 7 modelinin, işlevlerini rahatlıkla kullanabileceğiz.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Gelecek!

>> Poco F4 5G Kanlı Canlı Görüntülendi: Performans Canavarı!