Xiaomi Band 7 Türkiye Yolcusu: Yakında Geliyor!

Xiaomi Band 7

Xiaomi Band 7 küresel lansmanı gerçekleşti. İşte yakında Türkiye’ye de gelecek yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi, ilk olarak Çin’de tanıtıldı. uygun fiyatı ve sevilen özellikleri ile ilgi gören Xiaomi Band 7 serisinin Türkiye’ye kesin olarak geleceği biliniyor. Fakat yeni modelin global lansman tarihi hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Çünkü geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Band 6 modelinde de benzer bir durum yaşandığı için kullanıcılar yakın zamanda Band 7 modelini beklemiyordu. Genellikle Xiaomi’nin akıllı bileklik serisi tarafında, ilk olarak Çin’de tanıtılan model, en az 3-4 ay sonra Türkiye’ye geliyordu. Fakat artık Xiaomi Band 7 için aylarca beklememize gerek kalmayacak. Söz konusu modelin yakında Türkiye’ye gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. İşte global lansmanı gerçekleşen, önümüzdeki haftalarda ise Türkiye’ye de gelmesi beklenen uygun fiyatlı akıllı bileklik modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Xiaomi Band 7 Türkiye Yolcusu: Yakında Geliyor!

Çin’de lansmanı gerçekleştikten 1 ay sonra küresel lansmanı yapılan Xiaomi Band 7 modeli yakında Türkiye’ye gelecek. İlk olarak ekran tarafına baktığımızda 1.62 inçlik AMOLED bir panelin karşımıza çıktığını belirtelim. Serinin önceki modelinde 1.56 inçlik bir ekran bizleri karşılıyordu. Xiaomi, akıllı bileklik serisinin yeni modelinde 1.62 inçlik bir ekran tercih etmiş. Tabii ki akıllı bileklik tarafında daha büyük bir ekranın kullanılacak olması önemli bir avantaj. Cihazın en dikkat çekici özelliğinin NFC özelliği olduğunu belirtelim.

Xiaomi Band 7

Serinin önceki modellerinde NFC’li ve NFC’siz olmak üzere iki farklı versiyon piyasaya sürülüyordu. Türkiye’ye gelen versiyonunda ise yalnızca NFC’siz versiyon geliyordu. Fakat yakında tanıtılacak olan yeni seride yalnızca tek bir model bulunuyor. Yalnızca NFC’li model Xiaomi B­and 7 ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu yüzden mobil ödeme veya temassız ödeme gibi birçok özellik konusunda Xiaomi Band 7 modelinin, işlevlerini rahatlıkla kullanabileceğiz. 60 Euroluk bir fiyat etiketi ile kürsel pazarda yerini alan modelin yakında resmi olarak Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Hali hazırda Band 7 modelleri Türkiye’de satılıyor. Fakat Xiaomi Türkiye garantili modeller olmadığını ekleyelim. Garanti tarafında sıkıntı yaşamamanız adına, Xiaomi Türkiye garantili modeli almanızı öneririz.

İlgili Haberler

>> Xiaomi MIUI 13.5 Alacak Cihazlar Kesinleşti: İşte O Liste

>> Motorola Tablet Hakkında İlk Ayrıntılar Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!