Fiyat Performans Odaklı En İyi Samsung Telefonlar

5000 TL Altı Telefonlar

Fiyat performans odaklı Samsung telefonlar listemizde Ocak 2022 itibariyle yeni modellerin eklendiğini görmekteyiz. İşte o modeller.

Ülkemizde en çok satış yapan akıllı telefon markalarının Samsung ve Apple olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle her segmentte satışa sunulan ve ilgi gören akıllı telefonları ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Samsung Türkiye’deki akıllı telefon sektörünün öncülerinden biri diyebiliriz. Son zamanlarda dolar kuru yükseldiğinden dolayı çoğu kullanıcı daha da uygun fiyatlı modeller bulmak adına Çinli üreticilere yönelmişti. Ardından dolar kurunda düşüş yaşandı. Böylece Samsung modellerinin fiyatı da düştü. Bu listemize sizler için uygun fiyata satışa sunulan ve fiyatına göre yüksek performans vadeden akıllı telefonları listeledik yalnızca Samsung modellerini göreceğiniz listede genel olarak 3000 TL – 4000 TL bandında akıllı telefonları listelediğimizi de belirtelim. İşte Ocak 2022 itibari ile alınabilecek en iyi Samsung modeller.

Samsung fiyat performans

Fiyat Performans Odaklı En İyi Samsung Telefonlar

Samsung Galaxy M31s

Galaxy M31s
6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile Samsung’un uygun en çok tercih edilen uygun fiyatlı modelleri arasında yer alan M31s, farklı sitelere bağlı olacak 3900 TL’lik fiyat etiketinden satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32 5G
Fiyat odaklı akıllı telefonlarda en çok kullanılan MediaTek imzalı Helio G80 işlemcisine sahip A32 modeli, 4100 TL’ye alınabilecek en iyi Samsung modeller arasında yer alıyor. Ayrıca pil tarafında da 5000 mAh’lik kapasitenin karşımıza çıktığını görmekteyiz.

Samsung Galaxy M32

samsung galaxy m32

Listede alınabilecek en yeni modeller arasında bulunan Galaxy M32, listedeki diğer modellere göre daha uygun bir fiyattan satışa sunuluyor. Ayrıca M32’nin fiyatının da 3500 TL olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31

Samsung’un yine uygun fiyatlı akıllı telefon serisinde en çok tercih edilen A31 modeli, 3800 TL’lik fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin teknik özelliklerine baktığımızda ise 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Haberler:

>> Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

>> OPPO ColorOS 12 Güncellemesi Yeni Cihazlara Ulaştı