Samsung Galaxy S22 Plus Tasarım Görselleri Sızdırıldı

Galaxy S22 Plus

Yakında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S22 serisine ait Plus modelinin tasarım görselleri sızdırıldı. İşte ülkemizde satışa sunulacak amiral gemisi serisi modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Samsung Galaxy serisine ait en son piyasaya sürülen modelin Samsung Galaxy S21 FE olduğunu biliyoruz. Snapdragon 888 işlemcisinden güç alan model, serinin diğer modellerine göre daha uygun fiyattan satışa sunuluyor. Ülkemizde de söz konusu modelin 9000 TL civarında satıldığını belirtelim. En ucuz Galaxy S21 serisine ait bir model, ülkemizde yeni satışa sunmaya başlamışken, önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan Galaxy S22 serisi hakkında neredeyse tüm ayrıntılar belli oldu. Geçtiğimiz günlerde serinin Ultra modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Artık Galaxy S22 ve 22 Plus modelleri hakkında da yeni bilgilere sahibiz. İşte yeni modeller hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 Plus Tasarım Görselleri Sızdırıldı

Galaxy S22 Plus

Samsung Galaxy S22 Plus modelinin tasarım detaylarını incelediğimizde serinin önceki modellerine benzer bir kamera kurulumu ve tasarımın karşımıza çıktığını görmekteyiz. İnce çerçeveler ve dikey konumlandırılmış kamera ile bizleri karşılayacak olan Galaxy S22 Plus Galaxy S22 modeli ile benzer bir görünüme sahip. Fakat iki model arasındaki karşımıza çıkacak olan farklara dair henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat tahminlere göre ekran boyutu anlamında bazı değişiklikler olacaktır. 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkan Galaxy S22 Plus, yeşil beyaz ve siyah görünümü ile sunulacak. Yeşil rengin kamera kurulumu tarafına baktığımızda yeşil bir çerçeve karşımıza çıkarken söz konusu modelim beyaz renk seçeneğinde ise gümüş bir kamera çerçevesi bizleri karşılayacak.

Ayrıca serinin Ultra modelinde de ortaya çıkan bazı ayrıntılar mevcuttu. S22 Ultra modelinde yerleşik S Pen yuvası olacak ve cihaz S Pen ile gelecek. Bildiğiniz üzere S21 Ultra modelinde S Pen desteği bulunmasına rağmen kalem ekstradan satışa sunuluyordu. Fakat serinin bir sonraki modelinde S Pen yerleşik olarak gelecek. Söz konusu modellerin önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor. Tanıtıldıktan haftalar sonra ülkemize de giriş yapacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

>> OPPO ColorOS 12 Güncellemesi Yeni Cihazlara Ulaştı

. . . . .