Fiyat Performans Odaklı Oppo Telefonlar: Bu Modeller Can Yakar!

Fiyat Performans Oppo

Fiyat performans odaklı en iyi Oppo telefonlar listemizde bu ay yeni modellerin listemize eklendiği görmekteyiz. İşte cihazlar.

Özellikle her segmentte satışa sunulan ve ilgi gören akıllı telefonları ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Oppo Türkiye’deki akıllı telefon sektörünün öncülerinden biri diyebiliriz. Son zamanlarda dolar kuru yükseldiğinden dolayı çoğu kullanıcı daha da uygun fiyatlı modeller bulmak adına Çinli üreticilere yönelmişti. Ardından dolar kurunda düşüş yaşandı. Böylece Oppo modellerinin fiyatı da düştü. Bu listemize sizler için uygun fiyata satışa sunulan ve fiyatına göre yüksek performans vadeden akıllı telefonları listeledik yalnızca Oppo modellerini göreceğiniz listede genel olarak 3000 TL – 4000 TL bandında akıllı telefonları listelediğimizi de belirtelim. İşte Ocak 2022 itibari ile alınabilecek en iyi Oppo modeller.

Fiyat Performans Odaklı Oppo Telefonlar: Bu Modeller Can Yakar!

Oppo A74

Oppo A74

Piyasadaki en çok tercih edilen uygun fiyatlı modeller arasında yer alan Oppo’nun A serişsi modellerine, geçtiğimiz yıl yeni bir model eklenmişti. Oppo’nun A74 modeli, kısa sürede Oppo’nun en çok tercih edilen uygun fiyatlı modelleri arasında yer almayı başardı. 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip versiyonunun 3500 TL’lik bir satış fiyatın sahip olduğunu da söyleyelim.

Oppo A73

Oppo A73

Oppo’nun söz konusu serisi uygun fiyatlı bir akıllı telefon serisi olarak karşımıza çıktığı için, A74 serinin selefi olarak nitelendirilen, A74’e göre daha eski kalan modelin, yine de uygun fiyata sahip olduğu için tercih edilebileceğini söyleyebiliriz. A73 modelinin de fiyatı 3.500 TL seviyelerinde. Fakat 3.500 TL’yi bir akıllı telefon için gözden çıkardıysanız A74 modelini satın almak daha mantıklı olacaktır.

Oppo A52

Oppo A52

Oppo A52 modeli de yine uygun fiyatlı modeller arasında yer alıyor. Daha uygun fiyata sahip olduğu için, fiyat performans odaklı bir model diyebiliriz. İşlemci tarafında her ne kadar diğer modellerden daha düşük bir seviyeye sahip olsa da gündelik işleri halledebilecek güce sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Oppo A5

OPPO A5 2020

2020’de piyasaya sürülen bir model olsa da, hala tercih edildiğini söyleyebiliriz. Oppo A5 modelinin fiyatı da 3.200 TL civarında. Fiyat performans odaklı Oppo telefonlar arasında uygun fiyatlı modelleri sizler için listeledik. Daha fazla modellerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Crysis 4 Duyuruldu! Yine Türkçe Dublaj Olacak Mı?