Samsung Galaxy Z Fold 4 Yepyeni Renk Seçenekleri İle Geliyor!

Samsung Katlanır Telefon

Samsung Galaxy Z Fold 4 serisi ile gelecek olan zengin renk seçenekleri belli oldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un katlanır akıllı telefonlarda öncü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü piyasaya sürdüğü Z Flip Ve Z Fold serileri, en çok tercih edilen katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Z Flip ve Fold 3 serisinin halefi olarak tanıtılacak Z Fold 4 ve Z Flip serileri hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Hem tasarım anlamında hem de teknik özellik anlamında yeni özellikler ile karşımıza çıkacak olan modellerin yakın tarihte tanıtılacağı iddia ediliyor. Samsung’un bu yıla kadar piyasaya sürdüğü katlanır akıllı telefon modellerinde, kullanıcıların en çok yakındığı konu, kat izi sorunuydu. Fakat Samsung’un bu konuda önemli çalışmalarının olduğu iddia ediliyor.

Z Fold 4 modelinin, geçtiğimiz günlerde kamerası hakkında da yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Uzun süredir söz konusu modelin Galaxy S22 Ultra modeli ile aynı kamera kurulumuna sahip olacağı iddia ediliyordu. Ayrıca teknik özellik tarafında da birebir aynı kamera özellikleri geleceği düşünülüyordu. Fakat sızıntılar, Z Fold 4 modelinin kamerasının, S22 Ultra’ya benzemeyeceği yönünde. Bununla beraber söz konusu model, zengin renk seçenekleri ile görüldü. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Yepyeni Renk Seçenekleri İle Geliyor!

Galaxy Z Fold 4

İddialara göre Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modeli, ilk tanıtıldığında 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Bu renkler;

  • Bej
  • Siyah
  • Gri
Söz konusu lansman gerçekleştikten 1 ay sonra, Samsung tarafından yeni renk seçeneklerinin de kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Sonradan tanıtılacak olan yeni renkler ise şu şekilde olacak;
  • Phantom Black
  • Yeşil
  • Bej

Haftalık Telefon Haberleri

Tanıtımına neredeyse 1 ay kalan, hakkında birçok sızıntıya sahip olduğumuz model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Samsung’un Z Fold ve Z Flip serileri hakkında daha fazla gelişmeden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12 Lite Avrupa Fiyatı Belli Oldu: Serinin En Ucuzu!

>> Xiaomi 13 Serisi Seramik Gövde İle Gelecek!