Haftalık Telefon Haberleri (3 Mayıs 2022-10 Mayıs 2022)

Samsung akıllı telefon fiyatları

Haftalık telefon haberleri yazımızda, bu hafta yeni gelişmelere şahit olduk. İşte son günlerde güncemde olan gelişmeler.

.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Gelecek!

Samsung, bu yıl 200 MP çözünürlüğüne sahip lensini zaten duyurmuştu. Fakat bu lensi herhangi bir akıllı telefonda görmemiştik. Ultra yüksek çözünürlüğü ile gündeme oturan ISOCELL sensörü, kullanıcılar tarafından ilgi odağı haline geldi. Çünkü halihazırda karşımıza çıkan Samsung modellerinin, 200 MP seviyelerine kadar çıkmadığını biliyoruz. Güvenlir kaynaklar tarafından sızdırılan konsept videosunun izlediğimizde, yeni modelin tasarım detayları ve bazı teknik özelliklerini edinebiliyoruz.

Poco F4 5G Kanlı Canlı Görüntülendi: Performans Canavarı!

Küçük F4 5G

Haftalık telefon haberleri yazımızda, bu hafta orta üst segmente hitap eden Poco F4 5G modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Cihazın arka tasarımını incelediğimizde, üçlü kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Kamera tasarımında kullanıcıların dikkatini çeken en büyük detay ise 64 MP yazısı. Ayrıca yeni modelin optik imaj sabitleyici özelliğine sahip ana kamera ile geldiğini de belirtelim.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Böyle Görünecek: Artık Daha İnce!

Galaxy Z Katlama 4

Twitter’da IceUniverse kaynağının paylaşımına göre söz konusu fotoğrafta, Z Fold 3 ve 4 modellerinin üst üste durduğu iddia edildi. Görseli incelediğimizde ise Z Fold 4 modelinin menteşe tarafında Z Fold 3 modelinden daha ince durduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde zaten Z Fold 4 modelinde daha ince menteşe kullanılacağı ve bu menteşelerin kullanım kolaylığı sağlayacağı iddia edilmişti. Yani artık katlanır telefon kullanırken, daha rahat bir kullanım sağlayacağı düşünülüyor.

Xiaomi 12 Ultra Kamera Konusunda En İyisi Olacak!

Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra modelinin bazı teknik özellikleri hakkında ortaya çıkan iddialar mevcuttu. Sonunda söz konusu özelliklere sahip olan modelin tasarım detayları hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde bugüne kadar sızdırılan görsellerden farklı olarak, daha yüksek çözünürlüklü görsellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Ortaya çıkan görseller ise, daha önce iddia edilen tasarım detaylarını kanıtlar nitelikte. Dairesel bir biçimde sıralanan kameralara eklenen Leica logosu ile birlikte tasarım olarak bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Poco C40 Yolda: Bu Fiyata Bu Performans

Haftalık Telefon Haberleri

Haftalık telefon haberleri yazımızda, bu hafta uygun fiyatlı Poco C40 modeli karşımıza çıkıyor. Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli bir ekran  tasarımı bulunuyor. Bu ekranın 6.7 inçlik bir panel olduğunu belirtelim. Bütçe dostu bir akıllı telefon olarak karşımıza çıktığı için 60 Hz LCD bir panele sahip. Aynı zamanda bu tasarımda bulunan ön kamera ise 5 MP çözünürlüğünde.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Gelecek!

>> Poco F4 5G Kanlı Canlı Görüntülendi: Performans Canavarı!

. . . .