Moto G62 Uygun Fiyata 120 Hz Ekran Sunuyor!

Moto G62

Motorla Moto G62 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte uygun fiyata satışa sunulacak cihaz hakkında tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilginin arttığını söyleyebiliriz. Özellikler son zamanlarda çip krizi ile ortaya çıkan sorunlardan dolayı telefon üretimlerinde sorunlar olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber ülkemizde de artan kur değerleri ve vergilerden dolayı, amiral gemisi akıllı telefon almak imkansız hale geldi. Bu yüzden ülkemizdeki çoğu kullanıcının giriş orta seviye akıllı telefonları tercih etmeye başladığını söyleyebiliriz. Haftalardır uygun fiyatlı bir model ile karşımıza çıkacağı düşünülen Moto G62 5G modeli, bazı teknik özellikleri ile karşımıza çıktı. Bununla beraber yeni modelin fiyatına ilişkin de sızıntılar mevcut. İşte bazı sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan yeni Motorola modeli hakkında ortaya çıkan detaylar.

Moto G62 Uygun Fiyata 120 Hz Ekran Sunuyor!

İddialara göre söz konusu model, Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 480+ işlemcisi ile geliyor. Bu işlemcinin, genellikle orta segment akıllı telefonlarda sıklıkla karşımıza çıktığını ve performansının tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. MikroSD kart desteğine sahip olan model, 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile karşımıza çıkıyor.

Moto G62

Ekran tarafında ise, benzer fiyat etiketine sahip rakiplerinde görmeye alışık olmadığımız özellikler geliyor. İddialara göre söz konusu model, ekran tarafında 6.5 inçlik 120 Hz tazeleme oranına sahip bir ekrana sahip. Delikli ekran tasarımı ile gelen modelin, 16 MP ön kamera ile geldiğini de belirtelim. Bu fiyat etiketine sahip modellerde, genellikle 60 veya 90 Hz ekranlar sunuluyordu. Motorola’nın Moto G62 modelinin bu konuda önemli bir avantaja sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kameralarına baktığımızda, 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda pil tarafında ise 30W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh’lik bataryanın bulunduğunu da belirtelim. Fiyat tarafında ise 300 Euro’dan daha uygun bir fiyat etiketi bulunması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Ailesinde 2 Farklı Çipset Kullanılabilir!

>> Bu Telefonun Pili Tam 8 Gün Gidiyor! WP19