OnePlus 10RT Kamera Canavarı Olacak: Yakında Geliyor!

OnePlus Ace 2

Türkiye ihtimalli OnePlus 10RT hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte render görüntüleri ortaya çıkan yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus’ın son yıllarda ülkemizde hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Özellikle akıllı telefon tarafında, her ne kadar amiral gemisi modellerini getirmese de, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Fakat OnePlus’ın yakın zamanda Türkiye’ye amiral gemisi modellerini de getireceğine dair sızıntılar mevcuttu. Sonunda önümüzdeki günlerde ilk olarak Hindistan’da piyasaya süreceği OnePlus 10RT modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Tasarım detayları ve render görselleri ortaya çıkan modelin, tanıtımdan haftalar sonra Türkiye’ye de geleceği iddia ediliyor. İşte OnePlus 10RT hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 10RT Kamera Canavarı Olacak: Yakında Geliyor!

OnePlus 10RT

Geçtiğimiz haftalarda birçok söylentiye konuk olan model, CPH2413 model numarası ile BIS sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı. Zaten geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Artık tanıtımına günler kalan model hakkında çoğu bilgiye sahibiz. Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, 120 Hz tazeleme oranına sahip bir panel karşımıza çıkıyor. Fakat bu ekranın boyutu hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor.

Arka paneli incelediğimizde ise, kare biçiminde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Bu kameralar, 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera olarak sıralanmış durumda. Ön tarafında bulunan şelale ekran tasarımına konumlandırılmış delikli ekran kamerasında ise, 16 MP lens bulunuyor.

Cihazın fiyatı ve kullanacağı işlemci hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat 8/12 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama seçenekleri ile karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Genel olarak değerlendirdiğimizde, OnePlus’ın orta ve üst segmente ait akıllı telefonlarının Türkiye’ye gelmediğini biliyoruz. Fakat uygun fiyata sahip olması beklenen modelin, Türkiye’ye geleceği ümit ediliyor. Çünkü Türkiye’de üst segment akıllı telefonlara olan ilgi, dolar kurunun artması ile azalmış durumda. Bu yüzden OnePlus uygun fiyata satışa sunacağı modelini Türkiye’ye getirdiği takdirde ilgi görecektir.

İlgili Haberler

>> 24 Saatte İş Türkiye ile Latin Amerika arasındaki köprü oluyor

>> Huawei Mate 50 Pro Ortaya Çıktı: Adam Geldi Adam!