Samsung Galaxy A52 5G renk seçenekleriyle ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A52 5G
Google News Abone Ol

Samsung’un uygun fiyatlı 5G telefonu Galaxy A52, renk seçenekleri ve teknik özellikleri ile karşımızda. İşte tüm detaylar.

5G telefonlara ilgi gün geçtikçe artıyor. Özellikle 5G bağlantısını kullanan ülkeler, artık 5G telefonlara ağırlık vermeye başladı. Fakat bu modellerin fiyatı cep yakacak cinsten. Samsung ise her bütçeye akıllı telefon anlayışıyla uygun fiyatlı 5G modelini piyasaya sürmek için hazırlıklara başladı. Samsung, piyasaya süreceği en uygun 5G telefonu olarak sunaca­k. Yakında tanıtılması beklenen modelin renk seçenekleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung’un 5G modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı. Sızdırılan görsellerde 4 farklı renk seçeneğinin 360 derece dönen gifler ile paylaşıldığı görülüyor. Bununla beraber yeni modelin tasarımı da ortaya çıkmış durumda. Giriş orta seviye olarak nitelendirebileceğimiz akıllı telefon, her bütçeye ulaşmayı hedefliyor. Siyah, beyaz, violet ve mavi renkleri ile karşımıza çıkacak modelin önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor.

samsung galaxy a52 5g renk seçenekleri

Samsung Galaxy A52 5G neler sunuyo­r

CCC’de görülen bilgilere göre SM-A5260 model numarasını taşıyan cihaz hakkında daha fazla detay ortaya çıktı. Belgeleri incelediğimizde, yeni modelin 15W hızlı şarj desteklediği de ortaya çıktı.

Serinin bir önceki modellerinin piyasaya sürülme tarihleri ile kıyasladığımızda ise; Galaxy A51 modelinin Aralık 2019’da piyasaya sürüldüğü, cihazın 5G versiyonunun ise Nisan 2020’de piyasaya sürüldüğü görülüyo­r. Bu yüzden Şubat-Mart 2021 gibi piyasaya sürülecektir.

Galaxy A52 5g fiyatı

Cihazın genel özelliklerine baktığımızda, 6 GB ve 8 GB RAM seçeneğiyle gelen iki farklı varyantının olacağı tahmin ediliyor. Bununla beraber, Qualcomm’un Snapdragon 750G yonga setinden güç alacak ve Android 11 ile kutudan çıkacak. Arayüzünde ise One UI 3.0 sürümünü kullanaca­k.

Samsung Galaxy A52 5G .

Ortaya çıkan belgelere göre Galaxy A52 5G64 MP ana kamera, 8 MP makro lens, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP derinlik kamerasına sahip olacağı da biliniyo­r. Aynı zamanda cihazın; beyaz, mavi ve turuncu renk seçeneklerine sahip olacağı da iddia edilenler arasında.

Cihazın Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Fakat iddialara göre, Galaxy A52’nin 4G versiyonu da olacak. Ülkemizde 5G bağlantısı henüz kullanılmadığı için 4G versiyonu ülkemizde satışa sunulacaktır. Haliyle 5G modelinden daha uygun fiyat etiketine sahip olacaktır.

İlgili haberler

>> 7.000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M62 Onaylandı!

>> Samsung Galaxy A82 Yenilikçi bir Ön Kamerayla Gelecek


CEVAP VER