Samsung Galaxy Buds2, tasarım görselleri ve renk seçenekleri ile sızdırıldı

Galaxy Buds2

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds2, tasarım görselleri ve yeni renk seçenekleri ile ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Samsung, yeni kablosuz kulaklıklar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. En son bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü, Galaxy Buds Pro modeli, bir hayli görmüştü. Ortalama 200 dolarlık bir fiyata sahip olan model, özellikleri ve AKG ses teknolojisi ile ülkemizde de en çok tercih edilen Samsung kablosuz kulaklığı arasında yer almayı başardı. Türkiye’de ortalama olarak 1500 TL’lik bir satış fiyatına sahip olan Galaxy Buds Pro modelinin bir yenisi daha geliyor. Galaxy Buds2 olarak adlandırılması beklenen yeni modelin, tasarım görselleri ve farklı renk seçenekleri sızdırıldı. İşte Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy Buds2, tasarım görselleri ve renk seçenekleri ile sızdırıldı

Samsung’un daha önceden karşımıza çıkan kablosuz kulaklıklarında, genellikle siyah ve beyaz renkleri görmekteydik. Son yıllarda ise gümüş ve mor renkleri de renk seçeneklerine eklenmeye başladı. Özellikle Galaxy S21 serisinde karşımıza çıkan  mor renginin, Galaxy Buds Pro modelinde bir hayli güzel durduğunu söyleyebiliriz. Yakında karşımıza çıkması beklenen Galaxy Buds2 modelinde de daha zengin bir renk paleti karşımıza çıkıyor. Sızdırılan görsellerden daha fazla renk seçeneklerine sahip olacağı da iddia edilen bilgiler arasında bulunuyor.

Galaxy Buds2

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, yeni modelin Galxy Buds Pro’ya benzer bir tasarım çizgisine sahip olduğunu söyleyebiliriz. ayrıca renk seçeneklerine baktığımızda ise, siyah, beyaz, mor ve yeşil renkleri karşımıza çıkıyor. Muhtemelen Z Fold 3 serisinde de, Buds2 modeline eklenen yeşil renk seçeneğini göreceğiz.

Galaxy Buds2

Aynı zamanda cihazın bazı temel özelliklerine dair de sızıntılar mevcut. İddialara göre yeni model, yine AKG tarafından geliştiriliyor. Ayrıca yapısını incelediğimizde, kauçuk uçlara sahip olduğunu görüyoruz. Bununla beraber pasif gürültü engelleyici özelliğinin de Galaxy Buds2 modelinde sunulması bekleniyor. Ağustos ayında Z Fold3 serisi ile tanıtılması beklenen model hakkında, önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung 6G Açıklaması Herkesi Heyecanlandırdı: Rekor Hız Elde Ettiler

>> Samsung Galaxy Chromebook Go Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu