Samsung Galaxy S22 ‘deki Kamera İyileştirmeleri Bu Samsung Modellerine Geliyor!

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S22 serisi modellerinde karşımıza çıkan kamera iyileştirmeleri, eski Samsung modellerine de geliyor. İşte yeni özelliklere kavuşan Samsung modelleri.

.

Samsung Galaxy S22 serisi, tanıtıldıktan sonra bir hayli ilgi gördü. Özellikle serinin ultra modelinin kamera tarafında rakipsiz olması, kullanıcıların ,söz konusu modeli tercih etmesindeki en büyük etken oldu diyebiliriz. Bununla beraber S Pen ile tanışan S Pen kullanıcıları, Z Fold serisinde de S Pen modelini kullanabildi. Samsung Galaxy S22 serisi ile gelen kamera tarafındaki yenilikler, bazı Samsung modelleri ile karşımıza çıkacak. İşte yeni özellikleri kullanabilecek Samsung modelleri.

Samsung Galaxy S22 ‘deki Kamera İyileştirmeleri Bu Samsung Modellerine Geliyor!

Galaxy S22

Galaxy S22 serisi ile karşımıza çıkan, iyileştirilmiş gece portreleri özelliği, geçtiğimiz yıllarda tanıtılan Samsung modellerine gelecek. Bu modeller, Galaxy S20 serisi, S21 serisi, Note 20 serisi ve Z Fold 2 ve 3 serileri olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un kullanıcılara sunduğu yazılım desteği sayesinde, telefonlara yayınlanacak güncelleme ile yeni özellik kullanılabilir hale gelecek.

Aynı zamanda geliştirilmiş otomatik çerçeve özelliği de yine S21 serisi, S21 FE, Z Flip 3 ve Z Fold 2-3 modellerine gelecek. Bu özellik de ilk olarak S22 serisi ile karşımıza çıkmıştı. Yazılım desteği ile yeni özelliğin eski modellere geldiğini de belirtelim.

Galaxy S20 serisi + S20 FE, Galaxy Note20 serisi, Galaxy S21 serisi + S21 FE, Z Flip 4G/5G, Z Flip3, Z Fold2, Z Fold3 modellerine ise, görüntülü aramalar için iyileştirilmiş efektler ve çerçeve özelliği kullanıcıların karşısına çıkıyor. Samsung’un kendi arayüzünde yazılım desteğinin bir hayli beğenildiğini söyleyebiliriz. Tanıtımının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala yeni özelliklerin eski modellere sunuluyor olması da önemli bir avantaj. Bununla beraber S22 serisi ile sunulan bazı özelliklerin yine eski modellere geleceğine dair söylentiler de mevcut.

Önümüzdeki günlerde Samsung’un Galaxy S22 serisindeki özellikleri getireceği, modeller hakkında daha fazla ayrıntılar belli olacaktır. Eğer Samsung kullanıcısıysanız merakla beklediğiniz özellikler varsa yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalmayı unutmayın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Z Flip 4 Dikkat Çeken Özellikleri İle Gündemde!

>> Dünya’nın En Güçlü Android Telefonu Liderliğini Koruyor!

. . . .