Samsung Galaxy S22 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Sektörün Kralı Geliyor!

Samsung Galaxy S22 Avrupa Fiyatları Sızdırıldı

Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi belli oldu. İşte Güney Koreli devin amiral gemisi serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un amiral gemisi S serisinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle en son piyasaya sürülen amiral gemisi S21 serisinin Snapdragon 888 işlemciye sahip olması, söz konusu modellerin tercih edilmesinde en büyük etken oldu. Çünkü halihazırda en güçlü Android işlemcisinin Snapdragon 888 ve 888 Plus yonga setleri olduğunu söyleyebiliriz. Yakında tanıtılacak olan Galaxy S22 serisi hakkında birçok bilgi bugüne kadar paylaşmıştık. Bugün serinin tanıtım tarihinin gecikebileceğine dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Sonunda söz konusu serinin seri üretime geçtiğine dair yeni ayrıntılar sızdırıldı. Bununla beraber yeni modellerin tasarım görselleri de gün yüzüne çıktı. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Sektörün Kralı Geliyor!

Galaxy S22 Ultra

Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği 9 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek. Söz konusu etkinlikte birçok modelin tanıtılması bekleniyor. Fakat etkinlikte en çok beklenen model, Samsung Galaxy S22 serisi. Yeni işlemci ve birçok teknoloji ile kullanıcıları heyecanlandıran amiral gemisi serisi, yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca etkinlikten haftalar sonra ise yeni modellerin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. Tanıtıma henüz haftalar olmasına rağmen Galaxy S22 modeli hakkında da ortaya çıkan detayları mevcut.

Ortaya çıkan ilk görselleri incelediğimizde, çerçevelerin bir hayli ince olduğu görülüyor. Ayrıca cihazın çene bölgesi de çerçeveler ile aynı inceliğe sahip. Genellikle benzer cihazlarda ince çerçevelere rastlasak da çene bölgesinin, diğer çerçeveler kadar ince olduğuna pek rastlamıyorduk. Fakat S22 serisinde çene bölgesi de diğer çerçeveler kadar ince bir yapıya sahip olacak. Bu durum kullanımı etkileyecek mi, merak konusu.

Bununla beraber seriye ait diğer modeller hakkında da bazı detaylar da sızdırıldı. Galaxy S22 ve S22 Plus modellerinde 50 MP değerinde ana kamera bulunacak. Batarya tarafında ise, S22, 3.700 mAh, Plus, 4.600 mAh, S22 Ultra ise 5.000 mAh devasa batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazlası için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (16 Ocak 2022-23 Ocak 2022)

>> Oppo Find X5 Pro Kanlı Canlı Görüntülendi: İlginç Kamera Tasarımı!