Uygun fiyatlı 5G model Samsung Galaxy A32 sertifikasını aldı!

Uygun fiyatlı 5G model Samsung Galaxy A32 sertifikasını aldı!

Galaxy A32 5G
Google News Abone Ol

Samsung’un, 2021 yılında piyasaya süreceği en ucuz 5G telefon iddiasıyla ürettiği cihaz Galaxy A32, tanıtım için gün sayıyor. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde GeekBench’te ortaya çıkan Galaxy A32, FCC belgesini almasıyla birlikte bir çok detayıyla ortaya çıktı. Samsung’un 2021 yılında piyasaya süreceği en uygun 5G telefon iddiasıyla üreteceği cihaz, fiyatına göre maksimum performansı sunmayı hedefleyecek. GeekBench 5 testinde ortaya çıkan model, tek çekirdeklide 477 puan alırken, çok çekirdeklide ise 1.598 puan ile görülüyordu. Bluetooth sertifikasını alan model hakkında çoğu detay ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A32 5G neler sunacak

Alınan Bluetooth SIG sertifikasına göre, cihaz hakkında çok önemli bir detay daha ortaya çıktı. Ortaya çıkan belgelere göre Samsung’un Galaxy A32 serisinde; SM-A326B_DS, SM-A326BR_DS ve SM-A326B model numaralarına sahip üç model piyasaya sürülecek. Bu modellerin ismi henüz belli değil.

Galaxy A32 5G

Cihazın tasarımını incelediğimizde ise ön tarafında delikli ekran tasarımı, arka tarafında ise dörtlü kamera kurulumu görülüyor. Bu dört kameranın 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP değerlerine sahip olması bekleniyor. Ön kameranın ise 16 MP olacağı iddia ediliyor.

Galaxy A32 5G

Bluetooth 5.0 desteği ile karşımıza çıkacağı kesinleşen A32 5G modelinin teknik detayları da kesinleşti. Cihaz, MediaTek’in Dimensity 720 işlemcisinden güç alacak. Çok iyi bir performans göstermeyen yonga seti olsa bile, çok uygun fiyata piyasaya sürüleceği iddia edildiğini unutmayalım. Bu yüzden söz konusu modelin özelliklerini değerlendirirken, fiyatına göre kıyas yapılmalıdır. 4 GB RAM‘e sahip olacak olan model 6,5 inç boyutunda ekrana sahip olacak.

Galaxy A32 5G

Hakkında bilinenler kısıtlı olan Galaxy A32 modelinin Mart ayına kadar tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Cihazın ülkemizde satılıp satılmayacağı henüz belli değil. Fakat satıldığı takdirde kendi klasmanına göre en uygun modellerden biri olacaktır. Ürünün tanıtımı yaklaştıkça yeni sızıntılar da gerçekleşecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy A72 render görüntüleri ortaya çıktı!

>> Galaxy Note serisi tarih mi oluyor. İşte tüm detaylar!


CEVAP VER