Xiaomi 12 serisi, Dakikalar İçerisinde Tükendi

Xiaomi 12 serisi

Xiaomi 12 serisi modelleri, piyasaya sürüldüğü ilk anda, 5 dakikada milyonlarca dolar satışa imza attı. İşte tanıtılan yeni modeller.

.

Xiaomi 12 serisinin bir süredir beklenen telefonlar arasında olduğunu biliyoruz. Xiaomi 11T serisi tanıtıldıktan sonra çoğu kullanıcının aklında bir tek model vardı, o da Xiaomi 12. Uzun süredir hakkında ortaya çıkan sızıntılara şahit olduğumuz yeni model, tanıtıldı. İlk kez satışa sunulan, Xiaomi 12 serisine ait 3 model. dakikalar içerisinde tükendi. Ön siparişte 283 milyon dolarlık satılan modellerin bir hayli ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz. İşte yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen Xiaomi 12 serisine ait 3 model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12 serisi, Dakikalar İçerisinde Tükendi

Şimdilik seriye ait yalnızca üç modelin piyasaya sürüldüğünü belirtelim. Seriye ait bu modeller, Xiaomi 12, 12 Pro ve 12X modelleri. Serinin önceki modellerinde karşımıza daha önce çıkmamış olan Xiaomi 12X modeli de bir hayli ilgi gördü. Tıpkı iPhone serisinin Mini modelleri gibi karşımıza çıkan Xiaomi 12 serisinin kompakt modeli, uygun fiyatı ile de ilgi gördü. Ayrıca söz konusu modeli serinin diğer modellerinde olduğu gibi, Android sektöründe en güçlü işlemci olarak gösterilen Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen1 yongasını taşıyor.

Xiaomi 12 serisi

İlk satışta 1.8 milyar Yuan satışa sahip olan Xiaomi 12 serisi, yaklaşık 283 milyon dolarlık satışı yalnızca 5 dakikada elde etti. Hem fiziksel mağazalarda hem de çevrimiçi olarak satılan Xaiomi 12, 12 Pro ve 12X modelleri, Xiaomi’nin kısa sürede en çok ilgi gören modelleri haline geldi. Ayrıca seriye ait Ultra modelinin de yakında piyasaya sürüleceğine dair sızıntılar mevcut. Xiaomi 12 Ultra ise, serinin bu modellerine kıyasla kamera odaklı bir model olarak karşımıza çıkacak.

Ayrıca yeni serinin yakında ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Özellikle Xiaomi 12X modeli, uygun fiyatlı Xiaomi amiral gemisi modeli olarak karşımıza çıkacağı için bir hayli tercih edilecektir. Çünkü iyi performansı daha kompakt bir modelde yaşamak isteyen kullanıcılar, söz konusu performansı daha uygun fiyata satılan bir akıllı telefonlarda bulacaklar.

İlgili Haberler

>> Açık Dünya Splinter Cell Oyunu Geliyor!

>> Apple, Nintendo Switch’e rakip bir konsol üzerinde çalışıyor!

. . . . .