Xiaomi 12 Ultra Kamera Konusunda En İyisi Olacak!

Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra modeli yakında tanıtılıyor. İşte en iyi kameralı akıllı telefon olarak anılacak yeni Xiaomi model hakkında tüm detaylar.

Xiaomi 12 Ultra modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Son zamanlarda akıllı telefon piyasasında orta segmentte Xiaomi’nin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde sürekli artmakta olan dolar kuru sebebiyle uygun fiyatlı modellere ilgi artıyor. Bu yüzden Xiaomi de bu hususta alınabilecek en güzel modelleri suna  markalar arasında yer alıyor. Xiaomi’nin amiral gemisi serisinin de piyasadaki rakiplerine kafa tutacak özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem işlemci tarafında hem de kamera tarafında piyasanın en iyileri ile çalışan marka, en iyi modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Aylar önce tanıtılan Xiaomi 12 serisi bir hayli ilgi gördü. Xiaomi 12 serisi ile birlikte karşımıza çıkan Xiaomi 12, 12 Pro ve 12X modelleri, Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen1 işlemcisi ile gücüne güç kattı. Yakında tanıtılacak olan Xiao­mi 1­2 serisinin kamera odaklı modeli Xiaom­i 12 Ultra modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte piyasanın lideri olarak bilinen Leica ile işbirliği yapacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra Kamera Konusunda En İyisi Olacak!

Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra modelinin bazı teknik özellikleri hakkında ortaya çıkan iddialar mevcuttu. Sonunda söz konusu özelliklere sahip olan modelin tasarım detayları hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde bugüne kadar sızdırılan görsellerden farklı olarak, daha yüksek çözünürlüklü görsellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Ortaya çıkan görseller ise, daha önce iddia edilen tasarım detaylarını kanıtlar nitelikte. Dairesel bir biçimde sıralanan kameralara eklenen Leica logosu ile birlikte tasarım olarak bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi 12 Ultra

Aynı zamanda bu kameraların özellikleri de ortaya çıkmış durumda. İddialara göre Xiaomi 12 Ultra, 50 MP ana kamera, 48 MP ultra geniş açılı kamera ve 48 MP periskop lens olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Türkiye’ye de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 2022 Yılında Piyasaya Sürülen En Güçlü 5 Telefon!

>> Huawei Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 5i Yolda!