iPhone 13 ve AirPods Özellikleri Neler Olacak: Bomba İddialar

Apple iPhone cihazlarda

iPhone 13 ve AirPods özellikleri ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı. Hadi gelin bu detaylara ve diğer ayrıntılara birlikte göz atalım.

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Apple, iPhone 13 ve AirPods 3 sunumunu gerçekleştirecek. Etkinliğe sadece saatler kalmış olması heyecanı doruklara çıkardı. Şu anda bile 2 cihaz hakkında çok fazla tahmin var. Gelen son detaylara göre yeni iPhone modelleri tahmin edilenden daha farklı olacak.

Öncelikle iPhone serisinin 2 modelinde 1 TB hafıza olacağını baştan belirtelim. Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından yapılan açıklamalara göre bu cihazlar özellikle son dönemlerde gelen daha fazla hafıza taleplerine yönelik ortaya çıkarıldı. Serinin iki cihazında böyle bir özellik kullanılacağı kesinleşti diyebiliriz.

iPhone 13 ve AirPods 3 dikkat çekecek

Ortaya çıkan detaylara göre iPhone 13 ailesinin önceki model olan iPhone 12 ile neredeyse aynı olacağı ortaya çıktı. iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max şeklinde sıralanan bu dört versiyon hafıza bakımından tatmin edecek gibi görünüyor. 128 GB ile başlayacak olan hafıza seçenekleri 1 TB düzeyine kadar ulaşıyor.

iPhone 13 ve AirPods

Günümüzde akıllı telefonlar için hafıza en önemli problemlerden bir tanesi. Görüntü kalitesini arttırmak için kamera teknolojileri geliştiriliyor. Ancak hafızalar yetersiz kalıyor. Devasa kalitelere sahip akıllı kameralar üretilmeden önce fotoğraf galerileri çok fazla yer kaplamıyordu. Şimdi ise fotoğraf ve video galerileri artık amiral gemilerinin bile baş edemeyeceği düzeye ulaştı.

Apple yeni ürünleri için heyecan dorukta

Ortaya çıkan detaylara bakıldığında Apple ile ilgili daha farklı iddiaların olduğu görülüyor. AirPods 3 modeli Ekim ayının sonlarında raflardaki yerini alacak. Bu cihaz eski modellerin fiyatı ile aynı olacak gibi görünüyor. Ancak Türkiye’de kur farkı nedeniyle fiyatında bir miktar artış yaşanabilir.

Bu cihaz ayrıca diğer Apple sistemleri ile daha entegre bir şekilde çalışacak. Peki sizin Apple yeni ürünleri ile ilgili beklentileriniz neler?

İlgili Haberler:

>> iPhone Kamerası Kullananlar Bu Habere Dikkat: Fazla Titreşim Kamerayı Bozuyor

>> Apple Taciz İddiaları Gündeme Bomba Gibi Düştü: Şirket İçi Cinsiyetçilik