iPhone 15 Modeli Bakın Hangi Özelliklere Sahip Olacak

iPhone 15 hakkında ilk

Apple tutkunlarının büyük bir merakla beklediği iPhone 15 modeli ilginç özellikler ile kullanıcılara sunulacak. Daha şimdiden bu özelliklerin heyecan yarattığını söyleyebiliriz.

ABD’li teknoloji devi Apple her geçen yıl yeni denemeler yapmaya gayret gösteriyor. Şimdilik daha çok işin çip kısmı ile ilgilenen bu marka her teknolojiyi benimsemiyor. Hatta herhangi bir teknoloji ile ilgili olumlu görüşe sahip olması için aradan uzun bir zaman geçmesi gerekiyor. Bunun en güzel örneklerinden birisi de hiç şüphesiz katlanabilir modeller.

Apple sektörde yaygınlaşmaya başlamasına rağmen katlanabilir cihazlara yer vermiyor. Fakat iPhone 15 ile birlikte yeni bazı özellikler kullanılacak. Elbette iPhone 15 katlanabilir bir model olacak demiyoruz. Fakat şirketin gelen son detaylara göre yeni bazı teknoloji denemeler yapacağı ifade ediliyor

iPhone 15 modeli yeniliklerle dolu olabilir

Apple tarafından geliştirilecek bu yeni akıllı telefon modelinde SIM kart giriş bölmesi olmayacak. Böylece şirket eSIM teknolojisine kesin olarak geçiş yapıyor. Bu teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarda SIM kart yuvasının bundan sonra yer almayacağını söyleyebiliriz. Ayrıca iPhone modellerinde çift eSIM özelliği tercih edilebilir.

iPhone 15 modeli

Apple tarafından geliştirilecek iPhone 15 cihazlarında önemli bir detay daha yer alacak. Şirketin tamamen kablosuz şarj teknolojisine geçiş yapması bekleniyor. Fakat bunun için yeterli bir teknolojiye sahip olup olmadığı kesinleşmedi. Şirket Xiaomi gibi bu alanı aktif bir şekilde kullanmıyor.

Apple değişiklikleri giderek kesinleşiyor

Şimdilik bahsi geçen tüm bu detayların henüz kesinleşmediğini belirtelim. Apple önümüzdeki aylarda iPhone 15 ile ilgili detayları kesinleştirmeye başlayacak. iPhone X ile başlayan serüven belki de iPhone 14 ile birlikte sona erecek. Şirket artık yepyeni teknolojilere yol açacak.

Apple, iPhone modelleri için yeni bazı denemeler yapıyor. Tasarımdan donanıma kadar birçok farklı değişiklik üzerinde çalışılıyor. Peki sizce Apple yeni iPhone modellerinde ne tür yeniliklere yer vermeli? Konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple Akıllı Gözlük Modelinin Çıkış Tarihi Kesinleşiyor: Yeni Detaylar Geldi

>> Apple Servis Ücretleri Ağızları Açık Bıraktı: Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu