Realme GT Neo 5 Hızlı Şarj Desteği İle Sızdırıldı!

Realme GT Neo 5

Realme GT Neo 5 modeli hakkında yeni teknik detaylar ortaya çıktı. İşte ülkemize de gelmesi beklenen model hakkında tüm sızıntılar.

Son zamanlarda akıllı telefonlara farklı özelliklerin ve farklı teknolojilerin eklendiğini biliyoruz. Fakat bu özelliklerin sürdürülebilir olması kullanıcıların en temel amacı. Örneğin çok iyi fotoğraf çeken bir telefonun şarj ömrü çok kısa sürerse kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir model olacaktır. Bu yüzden çoğu teknolojinin uzun şarj ömrüne sahip bir telefondan geçeceğini söyleyebiliriz. Çoğu teknoloji devi, uzun süreli telefon kullanımının büyük bataryadan geçeceğini düşünerek devasa bataryaya sahip telefonlar ile karşımıza çıktı. Fakat bir telefonun büyük bataryaya sahip olması beraberinde dezavantajları getirdi. Genellikle büyük bataryalı telefonların, batarya dışındaki özelliklerinin pek de iyi olmadığını gözlemledik.

Son yıllarda ise büyük bataryadan ziyade hızlı şarj özelliğinin uzun süreli telefon kullanımı hususunda daha verimli olacağı saptandı. Yakında karşımıza çıkacak olan Realme GT Neo serisinin beşinci modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Hızlı şarj konusunda rakiplerine meydan okuyacak modelin, piyasadaki en güçlü Android işlemcisi ile geleceği de ortaya çıktı. İşte tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Realme GT Neo 5 Hızlı Şarj Desteği İle Sızdırıldı!

Realme GT Neo 5

Realme GT Neo serisinin beşinci modelini piyasaya sürecek. Serinin önceki modelleri, orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modeller olarak karşımıza çıkıyordu. Serinin yeni modelinde ise GT Neo serisinin sınıf atladığını söyleyebiliriz. Çünkü artık amiral gemisi işlemcisine sahip bir model bizleri bekliyor. Realme GT Neo 5 modelinin Ekran tarafında delikli panel tasarımına sahip olacak model 1.5K olarak tanımlayabileceğimiz, 1240p çözünürlük ile gelecek. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı da biliniyor.

Realme GT Neo 5

Realme GT Neo 5 modelinin Hızlı şarj tarafında yine serinin önceki modellerinde olduğu gibi 240W bir desteğin karşımıza çıkması bekleniyor. Henüz ortada net bir detay bulunmasa da Redmi K60 serisine rakip olarak görülüyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Galaxy S23 Ultra Ön Kamera ile Fark Atacak!