Yeni iPhone 13 Daha Önce Hiç görülmemiş Bir Renk İle Piyasaya Sürülecek!

iPhone 13

Yakında kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen yeni iPhone 13 modeli, daha önce görülmemiş bir renk ile gelecek. İşte tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Apple’ın iPhone 13 serisi piyasaya sürülmüştü. Söz konusu serinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle içerisinde bulundurduğu A15 Bionic işlemcisi, piyasanın en güçlüsü olarak karşımıza çıktı. Fiyat tarafına baktığımızda ise yine serinin önceki modellerine benzer bir fiyat etiketine olduğunu söyleyebiliriz. Fakat ülkemiz bazında bir değerlendirme yapacak olursak dolar kuru, son zamanlarda yükseldiği için senin önceki modellerine göre biraz daha pahalı olduğunu söylemek mümkün. Bildiğiniz üzere iPhone 13 modelleri kısıtlı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Yakında açıklanacak olan yeni iPhone rengi ise daha önce hiç karşımıza çıkmayan bir renk ile sunulacak. İşte detaylar.

Yeni iPhone 13 Daha Önce Hiç görülmemiş Bir Renk İle Piyasaya Sürülecek!

Sızdırılan görselleri incelediğimizde iPhone 13 modelinde karşımıza çıkacak rengin yeşil olduğunu görmekteyiz. Söz konusu renk, daha önce hiçbiri iPhone modelinde karşımıza çıkmamıştı. Sızdırılan görselleri incelediğimizde, yeni rengin bir hayli şık durduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıl iPhone 12 serisinde ise mor renk tanıtılmıştı. Her sene iPhone modellerinde farklı renk seçeneklerinin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Artık telefonun mavi pembe kırmızı yeşil ve mor gibi farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Bununla beraber söz konusu renk seçeneğinin ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat bazı kaynaklar yeni modelin ülkemize de giriş yapacağını iddia ediyor.

iPhone 13

Teknik özellik tarafına baktığımızda ise bütün özelliklerin birebir aynı olduğunu görebiliyoruz. Yani iPhone 13 modelini yeşil versiyonunda yalnızca kasa rengi değişecek. Aynı zamanda yeni modelin fiyatının da, diğer iPhone 13 modellerine göre biraz daha pahalı olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin yeşil renkli versiyonunun ülkemize gelip gelmeyeceğine dair yeni sızıntılar ortaya çıkacaktır. Bunun gibi bilgilerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S23 Tasarım Görselleri Sızdırıldı: Kusursuz Tam Ekran Hissiyatı!

>> Samsung ‘un Bazı Yeni Telefonlarında Kutudan Şarj Cihazı Çıkmıyor! Peki Ne Olacak Şimdi?